Home112 NieuwsPolitie en douane zoeken verdachte na ruzie op Boulevard

Politie en douane zoeken verdachte na ruzie op Boulevard

- Advertentie -

Politie en douane zijn vanavond een appartementencomplex binnengegaan aan de Dokter Gallandatstraat. Daar zou zich mogelijk iemand bevinden die betrokken was bij een ruzie op de Boulevard even daarvoor. De gezochte persoon bleek niet aanwezig.

De politie kreeg om 20.10 uur een melding van een ruzie op de Boulevard Bankert die uit de hand dreigde te lopen. Een toevallig passerende eenheid van de douane probeerde de gemoederen te sussen. Voor zover bekend raakte niemand gewond, de amokmakers waren al snel gevlogen, maar de politie zag kennelijk redenen om tenminste een van hen te achterhalen.

- Advertentie -

Tegen half negen gingen agenten en douanemedewerkers naar binnen in een complex met studio’s aan de Dokter Gallandatstraat. De actie leverde niets op. Even later stond de hele ploeg met extra opgetrommelde politie-eenheden voor een huis aan de Singel. Daar had een bewoonster mogelijk iets gezien vanaf haar balkon dat uitzicht biedt op de Dokter Gallandatstraat.

Een politiewoordvoerder meldt desgevraagd dat het onderzoek bij de Singel inderdaad verband houdt met de ruzie op de Boulevard, maar kan op dit moment verder geen mededelingen doen.

Update maandag 11 september – Bij de ruzie is een ruit van een flatgebouw aan de Boulevard Bankert gesneuveld, aldus de politie, de eigenaren-vereniging heeft aangifte gedaan.

- Advertentie -
Cornelis van der Jagt
Cornelis van der Jagt
Ik schrijf al geruime tijd nieuwsartikelen over 112, hulpverlening en veiligheid voor 112Vlissingen-Souburg.nl, onderdeel van de Gm Groep. Ik heb ruime ervaring bij landelijke en buitenlandse media (print, radio, televisie).
- Advertentie -
Devnomads
Vlissingen
onbewolkt
19 ° C
23.3 °
19 °
39 %
5.7kmh
0 %
vr
24 °
za
15 °
zo
15 °
ma
12 °
di
13 °
- Advertentie -
OpenWeathermap

Grote multidisciplinaire oefening op Westerschelde en in havengebied Vlissingen

Op de Westerschelde en in het havengebied van Vlissingen is een grootschalige oefening gehouden waarbij meerdere hulpdiensten en maritieme partners betrokken waren. Het scenario draaide om een complexe situatie aan boord van een schip, waarbij zowel opsporing als brandbestrijding en hulpverlening samenkwamen.

Kustwacht roept op: meld verdachte situaties op de Noordzee

De Kustwacht roept de scheepvaart en de maritieme sector op om verdachte of afwijkende situaties op de Noordzee direct te melden. Het gaat bijvoorbeeld om schepen met opvallende vaarbewegingen, vaartuigen die boven kabels blijven liggen, schepen die hun AIS uitschakelen of objecten die in zee drijven terwijl ze daar niet thuishoren.

Militairen actief in Vlissingen tijdens meerdaagse oefening

In de gemeente Vlissingen vindt van 30 maart tot en met 2 april een militaire oefening plaats van het Ministerie van Defensie. De oefening maakt deel uit van de opleiding en training van militairen.

Politie start met ‘Bondgenoten’ op Walcheren om verbinding met samenleving te versterken

De politie start op Walcheren met de werkmethode Bondgenoten. Met steun van de gemeenten Middelburg, Veere en Vlissingen wordt de samenwerking met maatschappelijk betrokken inwoners versterkt. Doel is om signalen uit de samenleving sneller op te vangen en beter zicht te krijgen op wat er leeft in wijken en dorpen.

Studenten Politieacademie houden verkeerscontrole in Vlissingen

Studenten van de Politieacademie hebben vandaag een algemene verkeerscontrole gehouden op de Jan Weugkade in Vlissingen. De controle maakte deel uit van de opleiding die de studenten volgen. Zeven bestuurders kregen een bekeuring.

Nieuw convenant voor veilige scholen op Walcheren

De drie Walcherse gemeenten, scholen, politie en het Openbaar Ministerie hebben samen een nieuw Convenant Schoolveiligheid opgesteld. Het convenant wordt op woensdag 6 november officieel ondertekend door alle betrokken partijen.

Politie houdt verkeerscontrole bij middelbare scholen in Vlissingen

De politie heeft woensdagochtend een verkeerscontrole gehouden in de omgeving van de middelbare scholen CSW en Scheldemond. Tijdens de actie werden meerdere bekeuringen en waarschuwingen uitgedeeld.
- Advertentie -
NordVPN