- Advertentie -
Home112 NieuwsTwee mannen aangehouden met vermoedelijk gestolen spullen

Twee mannen aangehouden met vermoedelijk gestolen spullen

- Advertentie -

OOST-SOUBURG – In de Jacob Isaac Sandersestraat in Oost-Souburg heeft de politie dinsdagmorgen twee mannen aangehouden met vermoedelijk gestolen spullen.

Bij de politiemeldkamer kwam rond 10.45 uur een melding binnen van een zeer alerte man, hij zou gezien hebben dat twee mannen in een garage aan het klussen waren en etiketten van koffers afhaalden.

- Advertentie -

Toen agenten naar deze locatie gingen, bleek dat dezelfde morgen bij een bedrijf aan de Portugalweg in Nieuwdorp was ingebroken, waarbij een flink aantal stroomkabels en gereedschap was gestolen.

Toen agenten in de Jacob Isaac Sandersestraat aankwamen, waren de twee mannen een auto aan het uitladen met zware stroomkabels.

De mannen werden door de agenten aangehouden. Volgens de politie gaat het om een man van 29 en een man van 43 jaar. Beiden zijn afkomstig uit Vlissingen.

Ze zijn voor verder onderzoek naar het politiecellencomplex Torentijd in Middelburg gebracht. Ze worden dinsdagmiddag verhoord. De spullen, die vermoedelijk van diefstal afkomstig zijn, zijn in beslag genomen.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
In 2013 richtte ik uit interesse een Facebook-pagina op met nieuws over de hulpverlening. Al snel bleek de vraag naar het zogeheten '112-nieuws' enorm groot. Daarom zijn we kort daarna ook gestart met de website 112Vlissingen-Souburg.nl. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een toonaangevende nieuwsorganisatie, gespecialiseerd in 112-nieuws, in de gemeente Vlissingen.
- Advertentie -
Devnomads
Vlissingen
onbewolkt
24.6 ° C
25 °
23.3 °
69 %
3.6kmh
0 %
di
35 °
wo
19 °
do
19 °
vr
21 °
za
19 °
- Advertentie -
OpenWeathermap

Stille tocht voor doodgeschoten Vlissinger trekt honderden deelnemers

Enkele honderden mensen hebben vrijdagavond deelgenomen aan een stille tocht voor de 44-jarige man uit Vlissingen die afgelopen zondag werd doodgeschoten bij een schietpartij in Jumbo aan de Papegaaienburg.

Gezamenlijke controle op bedrijventerrein Vrijburg: meerdere overtredingen vastgesteld

Afgelopen woensdag heeft de gemeente Vlissingen in samenwerking met de politie, Regionale Uitvoeringsdienst Zeeland (RUD Zeeland) en Orionis Walcheren een gezamenlijke controle uitgevoerd op bedrijventerrein Vrijburg. In totaal zijn 17 bedrijven en locaties bezocht. De actie was gericht op het controleren van de naleving van wet- en regelgeving en het tegengaan van ondermijnende criminaliteit. Daarbij werd ook gebruikgemaakt van speurhonden.

Testbericht NL-Alert wordt vanmiddag om 12.00 uur verzonden

Vanmiddag om precies 12.00 uur zal de overheid een testbericht versturen via NL-Alert. Het gaat om een halfjaarlijkse controle van het landelijke waarschuwingssysteem, waarmee mensen in noodsituaties snel en gericht worden geïnformeerd.

Vlissingse stranden en jachthaven ontvangen opnieuw Blauwe Vlag

Het Badstrand, het Nollestrand en de jachthaven van VVW Schelde hebben ook in 2025 weer de Blauwe Vlag ontvangen. Deze internationale onderscheiding wordt toegekend aan locaties die voldoen aan strenge eisen op het gebied van waterkwaliteit, veiligheid, milieu en voorzieningen. Het is het 22e jaar op rij dat Vlissingen deze erkenning krijgt.

Grootschalige controle in Ritthem levert vooral adviezen op

Bij een bedrijf aan de Schotlandweg in Ritthem is vandaag een grootschalige integrale controle uitgevoerd. Verschillende instanties, waaronder de Koninklijke Marechaussee, de scheepvaartinspectie en de arbeidsinspectie, voerden samen met onderdelen van de politieorganisatie inspecties uit.

Grote integrale controle in Vlissingen: meerdere instanties controleren voertuigen en bestuurders

Op woensdagavond heeft een grootschalige integrale controle plaatsgevonden. Aan de actie namen diverse overheidsinstanties deel, waaronder de politie, douane, Belastingdienst, de RDW, Orionis, GGD en de gemeente Vlissingen.

Politie controleert fatbikes: meerdere bekeuringen uitgedeeld

De politie heeft vandaag in Middelburg en Vlissingen 36 fatbikes gecontroleerd en meerdere bekeuringen uitgedeeld. Waar eerder vooral gewaarschuwd werd, trad de politie deze keer repressief op.
- Advertentie -
NordVPN