Home112 NieuwsMogelijke dader mishandeling Scheldeplein aangehouden

Mogelijke dader mishandeling Scheldeplein aangehouden

- Advertentie -

VLISSINGEN – In een woning aan de Bloemenlaan in Vlissingen is maandagmiddag een 39-jarige man aangehouden. Hij wordt verdacht van het mishandelen van een 54-jarige plaatsgenoot op vrijdag 11 februari jl.

Het slachtoffer deed aangifte en verklaarde dat hij bewusteloos was geslagen door zijn belager. De politie startte een onderzoek en vroeg getuigen zich te melden. Meerdere getuigen legden bij de politie een verklaring af. Tijdens het onderzoek werd de naam van de verdachte bekend. Door de officier van justitie werd toestemming gegeven om de verdachte buiten heterdaad aan te houden. Dat is maandagmiddag gebeurd.

De 39-jarige Vlissinger is overgebracht naar een politiecellencomplex. Daar legde hij een verklaring af. Hierna is de man weer op vrije voeten gesteld. Door de politie wordt proces-verbaal tegen hem opgemaakt. Hij moet zich te zijner tijd voor de rechter verantwoorden.

Zie ook:
– Man bewusteloos na mishandeling Scheldeplein Vlissingen (16-02-2022)

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.

Hoogwater verwacht in Vlissingen, coupures...

Door storm Boelo wordt in de nacht van zondag op maandag hoogwater verwacht. In de gemeente Vlissingen worden daarom verschillende maatregelen genomen om wateroverlast te voorkomen. Ook geldt zondagavond code geel vanwege zware windstoten.

Grote verkeerscontrole op Stadhuisplein: 129...

Bij een verkeerscontrole in Vlissingen zijn in totaal 129 voertuigen gecontroleerd. Daarbij werden acht bestuurders verdacht van rijden onder invloed. Daarnaast schreef de politie 62 proces-verbalen uit voor uiteenlopende verkeersovertredingen.

Campagne Meld Misdaad Anoniem van...

Inwoners van de gemeente Vlissingen worden de komende periode gewezen op de mogelijkheid om vermoedens van criminaliteit anoniem te melden. Meld Misdaad Anoniem (M.) is op 28 september gestart met een landelijke campagne waaraan ook de gemeente Vlissingen deelneemt.

Politie verlaat na ruim een...

De politiepost aan de Breestraat in Vlissingen verhuist begin volgend jaar naar een nieuwe locatie aan het Stadhuisplein 20. Dat liet de politie vanmorgen weten. Daarmee komt na meer dan een eeuw een einde aan de aanwezigheid van de politie aan de Breestraat.

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.